1xbet uk bonus 100%

Bet2u

bet2u Ukraine“Bet2u” це дуже “молодий” букмекер з ліцензією уряду Кюрасао. За ці декілька років діяльності “Bet2u” став фірмою, яка виконує всі необхідні протоколи безпеки, такі як шифрування операції та захист персональних даних. Власне у зв’язку з утриманням високих стандартів безпеки кожен гравець мусить пройти процес перевірки, надіславши копію свого посвідчення особи та підтвердження адреси проживання. Така процедура – нічого надзвичайного і застосовується всіма значними букмекери на ринку інтернет-підприємств.
Сторінка “Bet2u” використовує часто нагороджуваний “Betconstruct software” завдяки чому сторінка дуже швидка як на комп’ютерах, так і мобільних пристроях. При такій великій кількості пропонованих ставок, інколи потрібно трішки пошукати матч, який нас цікавить. Але насправді, я знаю багато значно гірших сторінок.

Величезна перевага букмекера “Bet2u” – вітальний бонус. На даний момент це абсолютно найкраща пропозиція на ринку. Кожен новий гравець отримує в якості бонуса 125% свого першого депозиту. А на додачу, якщо перший депозит виконує “Skrill” або “Netelller” надаються чергові 25% в якості так званого “freebet”. Просто важко уявити собі кращу пропозицію на старт. Проте слід пам’ятати про те, що потрібно надіслати мейл з проханням активувати бонусну пропозицію перш ніж зробити перший заклад.
На жаль доволі важкі умови “обігу” бонусних засобів перед їх виплатою. Бонусом потрібно “обернути” 14 разів по курсу 2.oo впродовж 14 днів. Це справді важке завдання.
“Bet2u” пропонує також багато промоакцій для вже зареєстрованих і активних гравців. Ви часто отримуєте 25% “cashback” якщо ваш тип 1×2 не попаде. Додаткові “freebety” ви отримаєте під час більших спортивних подій, таких як Ліга чемпіонів чи топові матчі Прем’єр ліги.

Курси, які пропонує “Bet2u” можна визнати середніми. У випадку більших подій “payout” знаходиться на рівні 94,5%, натомість при менших, таких як матчі відомих футбольних ліг чи тенісні турніри “Challenger”, “payout” падає до приблизно 91%. гандикапи знаходиться приблизно на рівні 1.85-1.85 що не становить найкращого результату, але теж не можна сказати що він слабий.
Верхній ліміт ставок в “Bet2u” – 5000 Євро. Але такий ліміт діє тільки у випадку найбільших подій. У випадку менших ліміт відповідно падає.
Пропозиція “Bet2u” містить випадки з понад 35 спортивних дисциплін. Пропозиція містить зустрічі також з нижчих ліг чи менших тенісних турнірів. Більші події, такі як наприклад матч Ліги чемпіонів мають понад 200 різних заходів.

Букмекер “Bet2u” пропонує також дуже широкий спектр ставок “live”. Задовільним є також той факт, що курси “live” не відрізняються від передматчевих. Це відносно рідкісний випадок.
Технічна допомога працює цілу добу – що я кількакратно перевіряв. Відповідь на наше питання отримаємо впродовж декількох годин. На жаль не працює “live chat”.
Телефон та інші контактні дані знаходяться на сторінці, у розділі F&Q.

 

Додаткові відомості про Bet2u:

Bet2u Türkçe
Bet2u Россия
Bet2u Ελληνικά

Bet2u
Оцініть цю публікацію