1xbet uk bonus 100%

1xbet способи оплати

1xbet способи оплати У житті кожного гравця, який активно користується послугами букмекера, настає момент, коли він хоче вивести чесно зароблені гроші. Завжди виникає питання, як зробити це, щоб мінімізувати втрати? У випадки з 1xBet способи оплати, пропоновані букмекерів, дійсно різноманітні. Їх загальна кількість становить 190! Таким чином Ви зможете знайти той варіант, який Вам найбільше підходить.

1xBet: способи оплати

Одним з можливих способів виведення виграшу може бути переклад на рахунок в банку, кредитну або prepaid (наперед оплачену) карту. Тим більше, що 1xБет намагається робити виплати на рахунки навіть менш популярних банків або карти емітовані різними платіжними системами. На додаток до обслуговування традиційних Visа або MasterCard, сайт буде виплачує гроші на Maestro, Entropay, Vpayments або China UnionPay. Хоча в цьому випадку є деякі обмеження – сума, яка підлягає виплаті, повинна бути еквівалентна як мінімум п’ятдесяти рублям, півтора долара або одному євро.

Реєстрація 1xbet – отримаєте бонус 100 €/£/$ »
З іншого боку, перевага цього способу оплати полягає в тому, що гроші йдуть прямо на ваш платіжний рахунок, і вам не потрібно платити комісію за транзакцію.
Коли справа доходить до передплачених карт, користувачі можуть легко направляти платежі на такі карти як PaySafeCard, Paykasa Voucher, EpayCode, MoneySafe, AstroPay Card, GS Cash, Cashixir або Neosurf. З цього списку видно, що 1хБет підтримує менш відомі бренди карт.

Інші способи оплати

Раніше вже говорилося, що способи оплати 1xBet дійсно різноманітні. Якщо Ви хочете перевести гроші отримані по виграшній ставці на Ваш віртуальний гаманець або використовувати систему грошових переказів через Ваш мобільний телефон, можете легко здійснити дані операції. 1xБет також підтримує виплати в готівці і навіть криптовалюту або термінали самообслуговування. Звичайно, було б дивно, якщо серед безлічі варіантів платежів не було б традиційного: банківського переказу.

Найбільш поширені способи оплати

Сайт букмекера обслуговує понад п’ятдесят банківських платформ з усього світу, включаючи Santander, Ticket Premium, Dineromail, Banklink, BancoMacro, Banco Galicia Itau, Alfa-Clock і Epay.bg. Однак найбільш популярними є білоруські платіжні системи ERIP. Не складно здогадатися, що 1xBet, базується в Росії, дуже популярний серед громадян Російської Федерації, Білорусі, України та інших країн історично і/або культуно пов’язаних з Росією. Серед білорусів, ERIP користується дуже великою популярністю. Однак це державна система інтеграції платежів, тому гравці повинні платити комісію в еквіваленті семи неоподатковуваних мінімумів доходів, півтора долара або одного євро.

Інші системи, підтримувані 1xBet, це, наприклад, PayKwik, PaySec, PayEer і GTPay. Крім очевидної тенденції авторів цих систем використовувати в назві англійське слово «платити», їх користувачі можуть отримати переказ на рахунок моментально (відразу ж після виведення коштів). І хоча в такого роду перекладах є свої мінуси: вивівши кошти гравець не зможе поставити ще, заробивши більше грошей; користувач може насолодитися своїм виграшем.

На закінчення слід сказати, що букмекерська контора 1xBet має дійсно універсальну систему виведення грошей. Методи оплати, пропоновані сайтом, безумовно, полегшать його вихід на зовнішні ринки.

Повільно букмекерство 1xbet починає бути настільки популярним, як Bet 365. Звичайно, Bet365 залишається абсолютним лідером на багатьох ринках, однак, при порівнянні бонусів і пропозицій, Bet365 не має набагато більше. Ми пропонуємо порівняти пропозицію з пропозицією Ставки Bet365 ( sportfogadás alternatív link ) на Угорщину, увійшовши через альтернативну посилання. Безумовно, Bet365 і 1xBet є найкращими онлайн букмекерами.

1xbet способи оплати
5 (100%) 2 votes